نتایج جستجو برای عبارت :

امروزم مثل هفت سال پیش همین موقع هاست.

خوب یادم نیست که...بهمن ۹۱ بود یا ۹۲...اون موقع تازه فهمیده بودم مامان حامله است...اون روزا به خاطر وارد شدن ی نفر به زندگیم احساس خفگی و تنهایی میکردم و امروز به خاطر رفتن ی نفر...اولین وبلاگی که زدم با همین آدرس بود..قلبم امشب قد ی دنیا درد میکنه...دارم خفه میشم..انقدر گریه کردم که یادم نمیاد وقتی چشمام نمیبارن چه شکلین...قد ی دنیا حالم بده...دنیای قد قوطی کبیرتم داره مچاله میشه...درد دارم..درد...

بی قرار توام ودر دل تنگم گله هاستآه بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آبدر دلم هستی وبین من وتو فاصله هاست
آسمان با قفس تنگ چه فرقی داردبال وقتی قفس پر زدن چلچله هاست
بی هر لحضه مرا بیم فرو ریختن استمثل شهری که به روی گسل زلزله هاست
باز می پرسمت از مسئله دوری وعشقوسکوت تو جواب همه مسئله هاست

شاعر: فاضل نظری
آن رفیق برسعادت جمعه هاست/زمزم خوب عنایت جمعه هاست/اهل بیت مصطفی را یادمان/گلشن نیک امامت جمعه هاست/لذت دیدار دارد بندگی/وقت شیرین عبادت جمعه هاست/گریه دارد شیعه برصاحب زمان/ندبه خوانش برصداقت جمعه هاست/درنمازجمعه وحدت گل کند/همدم نور وهدایت جمعه هاست/شورهم عهدی مابا رهبری است/یاورناب ولایت جمعه هاست/ازامام وازشهیدان یادکن/یادمان برشهادت جمعه هاست/هر غروب جمعه ای دلگیرشد/بهرزهرا هم ارادت جمعه هاست/کن دعا بهر ظهور مهدوی/لطف مولابا رضایت ج
دم دم زمستون می خورد بوی نان گرمی به مشام
دل و دیده هر دو کنند یاد مادر بی ادعایم
سالهاست که آغوش پر مهر او را دیگر نمیبینم
آن موقع صبح که بسم الله بسم الله به زبانم میگذاشت
آن موقع که دعا پشت سرم میکرد
آن موقع جواب داد من بر سرش سکوت بود
آن موقع که درد من دوایش درست او بود
آن موقع که خوشحالیش خوشحالی من بود
و آن موقع که...
کاش که یک لحظه دگر برگردم به عقب و ببینم آن چه که او دوست دارد و بکنم آن چه که او میخواهد
کاش...
حالا که فکر می کنم انگار سال هاستکه چشم تو در آینه این خیال هاستآیینه ای که جز تو در آن منعکس نشدآیینه ای که فارغ از این قیل و قال هاستامکان نداشت هیچ کس... اما کنار توامکان اتفاق تمام محال هاستفرصت برای با تو نشستن، قدم زدنآماده باش فرصت پرواز بال هاستشاید خدا مرا به تو... شاید خدا تو راذهنم پر از تمامی این احتمال هاست
یکی از قشنگ ترین شعرهای فاضل نظری به نظرم این شعر هست که اون بیت معروف « مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب ، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست» توی این شعر اومده. سالها قبل این بیت رو شنیدم بودم و نمیدونستم از فاضل نظری هست. امشب بیت اولش روی زبونم بود و با خودم زمزمه میکردم
بی‌قرار توام و در دل تنگم گله‌هاستآه! بی‌تاب شدن عادت کم حوصله‌هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آبدر دلم هستی و بین من و تو فاصله‌هاست
آسمان با قفس تنگ چه فرقی داردبال
صنم
«بی قرار توام و در دل تنگم گله هاست/اه بی تاب شدن،عادت کم حوصله هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در اب/ در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
اسمان با قفس تنگ چه فرقی دارد /بال وقتی قفس پر زدن چلچله هاست
بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است/مثل شهری که بروی گسل زلزله هاست
باز میپرسمت از مسئله دوری و عشق/و سکوت تو جواب همه مسئله هاست
ادامه مطلب
انتظاریوسف زهرا نشان جمعه هاست/عشق مابرحضرتش هردم امان جمعه هاست/درتکاپوی حقیقت هست مهدی لطف حق/آن گل نرگس ولی درنهان جمعه هاست/چشمها اندرفراقش مثل یعقوب نبی/سوی یوسف عاشقی لطف عیان جمعه هاست/ازتباراهل بیت ودلبر آدینه ها/تیرحق مولابه دنیادر کمان جمعه هاست/اشک چشمان بهاری شیعه رامعناکند/جاودانه عاشقیها در بیان جمعه هاست/دشمنان دین احمد خنجر از رو بسته اند/باولایت تاشهادت درتوان جمعه هاست/ملت ایران ورهبر سوی او آماده باش/لشکری بهرش فراهم
هاست ویندوزی مزایای قابل توجهی برای کاربران ASP و اسکریپت نویسان دات نت دارد، به طور کلی کسانی که با محصولات مایکروسافت سر و کار دارند، هاست ویندوزی مناسب ترین گزینه برای آن ها است. کم هزینه ترین خدمات میزبانی وب، هاستی است که بر روی سرورهای لینوکس نصب می شود، اما راه اندازی هاست … هاست ویندوزی
منبع : وبلاگ ایران سرور
بسم الله الرحمن الرحیم
امیرالمومنین علی(ع):
مردم در خوابند،وقتی مردندبیدار میشوند.
زندگی دفتری از خاطره هاست؛یک نفر در دل شب، یک نفر در دل خاک،یک نفر همدم خوشبختی هاستیک نفر همسفر سختی هاست، چشم تا باز کنیمعمرمان می گذرد، ما همه رهگذریم؛آنچه باقیست فقط خوبیهاست ...
هاست های رایگان
سلام در این پست هاست های راگیان رو معرفی میکنم و اگر در مورد این هاست ها سوالی داشتید در بخش نظرات اون رو مطرح کنید در اسرع وقت سوالتون در همین پست جواب داده خواهد شد !
هاست های رایگان زیادی وجود دارند که هرکدام به درد موارد خاص خودشان میخورند !
برای دیدن هاست های رایگان با ما در ادامه مطلب همراه باشید ...

هاست اشتراکی معروفترین نوع هاست وردپرسی است که توسط مبتدیان وردپرس مورد استفاده قرار میگیرد. این هاست ها مقرون به صرفه ترین و صراحتا یک نقطه شروع خوب برای کاربران تازه کار است. هاست اشتراکی جایی است که شما فضای سرور را با تعداد زیادی وب سایت دیگر شریک شده اید. با به اشتراک گذاشتن یک سرور بین چندین وب سایت، ارایه دهنده هاست می تواند خدمات خود را با نرخ بسیار مقرون به صرفه تری ارائه دهد. بزرگترین مشکلی که ما در میان تمام هاست های اشتراکی، مشاهد

ذوقم به همه چی کور شده..یجورایی انگار مچاله شدم تو خودم..
نمیدونم سر مریضی این چندوقته یا خستگی توام با دلمردگی این روزا..که جسمم خسته است..
صبحا به زور چشام باز میکنم دیشب ساعت 8که رسیدم خونه دراز کشیدم و خوابیدم فقط نپربع ساعت یا کمتر فقط میدونم دیگه خوابم نبرد تا ساعت 11:30که نشسته بودم سرم تو گوشی بود و سرم گیج رفت و از حالت نشسته به پهلو افتادم رو دسته مبل..تا حالا این مدل دیده بودین؟اخه سرگیجه نشسته؟؟
امروزم سخت پا شدم ... با زمین و زمون هیچ
هر وب سایتی در سرورهای یک دیتاسنتر در هر جای دنیا میزبانی می شود. هنگام انتخاب هاست ، ممکن است اهمیتی به این قضیه ندهید. با این حال ، هاست نامناسب می تواند تأثیر جدی بر تجارت شما بگذارد. عملکرد ضعیف و طولانی شدن زمان بارگذاری صفحه می تواند منجر به افزایش نرخ Bounce Rate و از دست دادن مشتریان شود.

در این مقاله ، انواع مختلف هاست و پلن های خرید هاست موجود را به طور خلاصه شرح خواهیم داد. سپس در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد که چرا انتخاب میزبانی مناس
با این سایت ها میتوانید هاست رایگان دریافت کنید بهترین این ها byethost هست که فیلتر هم نیست اموزش دریافت هاست با این سایت رو در مطلب قبلی گزاشتم . 
سایت های معروف دیگر برای دریافت هاست رایگان
000webhost.com
www.hostinger.ir
www.atspace.com
2freehosting.com
www.freehosting.com
www.zoho.com
5gbfree.com
byet.host
x10hosting.com
profreehost.com
infinityfree.net

نویسنده : حمیدرضا صفایی مقدم
چنانچه قصد راه اندازی یک وب سایت قوی، پرسرعت و امن را دارید باید اطمینان حاصل کنید که یک هاست مناسب را برای آن انتخاب کرده اید. چرا که اگر سایت شما از هاست خوبی برخوردار نباشد، امکان خرابی و یا هر گونه اختلال دیگری در سایت شما وجود دارد. در این صورت بازدیدکنندگان سایت شما به سرعت کاهش می یابند. در نتیجه به احتمال زیاد با کاهش تعداد فروش مواجه می شوید. بنابراین انتخاب یک هاست قوی برای سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما بهترین هاست کدام اس
صحبت اصحاب عشق صحبت مستانه هاستاوج شهیدان عشق برکت پیمانه هاستدر طلب آمد دمی گشت عیان شمس ماجمله ی دیدار ها رحمت و لطف خداستگفت نمی خوانی ازآیه ی شکر و حضورگفتمش این آیه هادرک جمال شماستگفت نظر بر مجاز میکنی اندر سماءصاحب اعجاز هامطرب این ساز هاست
هاست های رایگان
سلام در این پست هاست های راگیان رو معرفی میکنم و اگر در مورد این هاست ها سوالی داشتید در بخش نظرات اون رو مطرح کنید در اسرع وقت سوالتون در همین پست جواب داده خواهد شد !
هاست های رایگان زیادی وجود دارند که هرکدام به درد موارد خاص خودشان میخورند !
برای دیدن هاست های رایگان با ما در ادامه مطلب همراه باشید ...
ادامه مطلب
میگه: چرا شبا اینقدر زود میخوابی؟
میگم: دلتنگی اغلب بعد از نیمه شب میاد سراغم. کز میکنه گوشه ی اتاق و حرف حساب هم سرش نمیشه. میخوابم موقع اومدنش بیدار نباشم.
میگه: اِ ! مثل قصه ی سیندرلا.

و من به پری مهربونی فکر میکنم که فقط توی قصه هاست.

هاست ارزان
هاست ارزان سی پنل بروی سرورهای قدرتمند هتزنر آلمان میزبانی می شود ، این هاست از نظر اقتصادی به نسبت بقیه هاست ها مقرون به صرفه تر میباشد و شما با هزینه تقریبا 50% قیمت هاستهای دیگر میتوانید از فضای بیشتری برای وب سایتهای خود استفاده نمایید . هاست اقتصادی مناسب برای راه اندازی سایتهایی میباشد که با زبان Php طراحی شده باشند ، مانند سایتهایی که با جوملا ، وردپرس و .. میباشند . هاست اقتصادی مناسب برای کاربرانی است که یک وب سایت دارند و تم
از دست این دکترها به کجا باید پناه برد. خوبه یه سوختگیِ. یکی میگه خوب شده دیگه پانسمان نمیخواد یکی میگه خوب نشده باید همچنان بیمارستان پانسمان کنی. یکی میگه خودت روش وازلین بزن. یکی یه پماد میده میگه اینو بزن. یکی میگه الان خوب شده یکی میگه با گوشت اضافه خوب میشه یکی میگه عمل میخواست یکی میگه نمیخواست و همینجور الا اخر. مسخرست من که خسته شدم. امروزم پانسمان کردم میرهههه تاا دشنبه که دکتر اخلاقیمون ببینه. دیگه هرچی اون بگه :/ تکلیفتونو ناموسن ز
برای تامین و افزایش امنیت هاست می بایست یک ساختار دو طرفه از سمت کاربر و شرکت هاستینگ برقرار باشد. به این معنی که امنیت هاست تابع نحوه استفاده از هاست توسط کاربر و شرکت هاستینگ است. برای اینکه بتوان بهترین شرایط را برقرار کرد می بایست به مجموعه فاکتورهای دخیل در این موضوع توجه داشت و آنها را فرا گرفت. در این مطلب مجموعه عواملی که در افزایش امنیت هاست نقش داشته و موجب تامین امنیت آن می شود اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب

هاست لینوکس
هاست ویندوز
هاست cpanel
هاست حرفه ای
هاست لینوکس ایران

ثبت دامنه ارزان
کنترل پنل اختصاصی
ثبت آنلاین در ایرنیک
ثبت فوری دامین

هاست پربازدید
هاست ارزان
هاست دانلود
هاست ایمیل
هاست دایرکت ادمین

ریسلر لینوکس
ریسلر سی پنل
ریسلر directadmin
نمایندگی ثبت دامین

بسیاری از افرادی که می خواهند تازه طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرند نیاز به فضایی برای تمرین دارند. خب شما شاید با خود فکر کنید در ابتدا باید یک دامنه و هاست ثبت کنید تا بتوانید روی فضای هاست سایت خود را پیاده سازی کنید. این راه درستی است، اما راه پر هزینه …
یه پسر خاله دارم،

عین هومن جعفری هست (همون که داداش کامرانه که خواننده ن)، یعنی این بشر کپی این ابلهه. و عین اون ابله هم ناله میکنه وقتی حرف میزنه، انگار داره رابطه جنسی برقرار میکنه همون لحظه. یعنی حالت به هم میخوره از صدای این نکبت.
هی این زنگ میزد هی صداش میرفت روی اعصابم. خیلی هم چرت و پرت میگفت (ما عین خواهر و برادر بزرگ شدیم، یعنی از بچگی با زدن به سر و کله هم بزرگ شدیم البته بعد از چهارم ابتدایی برای سالهای سال از هم جدا شدیم). یه مدته دیگه
کد تخفیف نت افراز
✔️ با استفاده از کد تخفیف می توانید تا سقف ۱۲ درصد برای هر خرید هاست
تخفیف بگیرید️
✔️ یکی از ویژگی های خرید هاست از نت افراز قابلیت استفاده از کد تخفیف در هنگام خرید است.
✔️ از کد تخفیف نت افراز می توانید در هنگام خرید هاست جدید استفاده کنید
✔️ کد تخفیف نت افراز محدودیت زمانی سرویس نیز ندارد و می توانی حتی در خرید هاست یکماهه نیز از آن استفاده کنید
✔️ همچنین محدودیت تعداد سفارش نیز در این کد لحاظ نشده و می توانید بی ت
همین ده دقیق پیش برگشتیم خونه
دوباره مثل هفته پیش واسه افطار رفتیم پارک جنگلی
دوباره من پیتزا و کیک درست کردم
بااین تفاوت که اون دفعه خاله سیمین رو بردیم این دفعه بابا رو
کیک امروزم تمام شکلاتی بود،اون دفعه دورنگ
پیتزای امروزم پنیرش کمتر بود و خمیرش افتضاح سفت شد
مامانم ابگوشت درست کرده بود ولی یادش رفت که نون بیاره
خیلی شلوغ بود
ماشینایی که ردمیشدن اگه دویست و شیش سفید و هاشبکو فاکتور بگیرم،همشون مدل بالا بودن(پرادو،ماکسی ما،سانتافه،جک،
اگر برای خودت ارز قائلی موقع حرف زدن رئیست مطلقا حرف نزن
اگر برای خودت ارز قائلی موقع حرف زدن دوستت مطلقا حرف نزن
اگر برای خودت ارز قائلی موقع حرف زدن دو نفر با هم بین حرفشون نپر و مطلقا حرف نزن چون حرفت کم رنگ میشه

ادامه دارد ....

هاست سی‌پنل امروزه به عنوان یکی پرطرفدارترین هاست های موجود در دنیا شناخته شده که کسب و کار های فراوانی از طریق هاست Cpanel وبسایت خود را مدیریت می‌کنند. هاست سی‌پنل Cpanel دارای امکانات بسیار بالایی هست که هر مدیری نسبت به ویژگی های آن باید مطلع باشد. در این مقاله می‌توانید راهنمای کامل هاست سی‌پنل Cpanel + فیلم آموزشی آن را مشاهده کنید.
هاست سی‌پنل Cpanel چیست ؟
هاست سی‌پنل یک پنل کنترل میزبانی وب، مبتنی بر لینوکس است که بوسیله ایجاد رابط کاربری و
نصب وردپرس روی لوکال هاست
به قسمت دوم آموزش وردپرس خوش آمدید. در این بخش به نحوه نصب وردپرس روی لوکال هاست می پردازیم. قبل از اینکه آموزش را شروع کنیم لازم است تا بدانیم که لوکال هاست چیست و چه کمکی به ما می کند.
لوکال هاست به زبان ساده یعنی تبدیل سیستم شخصی خود به نرم افزار سرور محلی.
خوب برای شروع لازم است تا تعریفی از Localhost داشته باشیم. هر برنامه نویسی به دلیل محدودیت هایی که در آپلود فایل و تنظیمات پایگاه داده وجود دارد نیازمند به یک سرور مح
سون هاست
پیشرو در خدمات میزبانی سون هاست را بهتر بشناسید
سون هاست با بیش از 11سال سابقه در زمینه ارایه خدمات اینترنتی از جمله میزبانی وب و ثبت دامنه در سطح بین المللی، یکی از بهترین ارایه دهنده های میزبانی وب در این زمینه شناخته شده است. همینک سون هاست فعالیت خود را در 4 کشور ایران، عمان، دبی و انگلستان ادامه می دهد. هدف اصلی سون هاست ارایه خدمات با کیفیت و بی نظیر در سطح بین المللی می باشد و بدین ترتیب اراده تیم سون هاست بر این است که به بهترین
اول دبیرستان بودم. نه سال پیش! معلم از نوروز و عید و دید و بازدید گفت. نظر خواست. بچه ها از بی‌حوصلگی و تکراری بودن و از این که کاش آدمها در تعطیلات برای خودشان بودند، نه در اسارت تعارف و عرف کلیشه‌ای، گفتن. حرفشون خیلی برام عجیب بود. پر از ذوق و اشتیاق بودم برای بهار. اون موقع ها آرزویی داشتم که الان به نظرم آرزوی سوخته س و الان آرزوهایی دارم که اون موقع ها بهشون میخندیدم.
نظر من الان، نظر همون بچه هاست که من فکر میکردم افسردگی گرفتن. که سعی میک
زندگی گاهی رسیدن های به نرسیدن هاست
زندگی شاید پرواز پرنده ها بر لب دریاههاست
زندگی شاید سکوت عمیقی در ژرفای اقیانوس هاست
زندگی شاید گاهی پرواز گنجشگکی بر بام خانه ماههاست
زندگی شاید شمیم بوی خوش نسیمی از دور دست هاست

ادامه مطلب
هاست چی بخرم؟
اگر بدنبال خرید هاست هستید و میخواین بدونین بهترین هاست براتون چی هست پیشنهاد دارم یکم دنبال شرکت مناسب بگردید.
زمانی که از یک شرکت هاستینگ معتبر هاست تهیه کنید زندگی لذت بخش میشه. و اگر به اشتباه از جای نامناسبی خرید کنید، جهنم.
اینو مهرداد توی ترایوینگ گفته و واقعا هم درسته.

ببینین دوستان عزیز من همیشه گفتم باید بدنبال خرید هاست مناسب باشید. مهردادم حرفم رو تایید می کنه که کسب و کار شما، وابستگی زیادی به کیفیت میزبانی وب شم
بعد از مدتها به این فک کردم که بدشانسم. 
امروزم رفتیم جایی که باید میرفتیم و همه جلسه بودن. این امریه ریشه‌ی منو خشک میکنه آخر.
پریروز رفتیم و مدیرعامل نبود و گفتن چهارشنبه میاد. 
امروز رفتیم و مدیرعامل جلسه بود و هر چی وایسادم نیومد و گفتن شنبه بیا. یعنی نه فردا و نه پس فردا. شنبه.
عجب.
البته تو اون سه ساعتی که منتظر بودم نشستم و نزدیک 80 صفحه از جزوه ای که واسه برنامه نویسی VBA نوشته بودم رو خوندم. باز خدا رو شکر که دفترمو برده بودم. وگرنه امروزم
سرویس میزبانی داتیس دیتا، میزبان امن و مطمئن اطلاعات شماست.پلن های سرویس میزبانی داتیس دیتا، شامل ۳ پلن : هاست وردپرس، هاست لینوکس حرفه ای و هاست لینوکس اقتصادی می باشد که مشتریان عزیز ما می توانند برای خرید هاست، از این ۳ پلن انتخاب نمایند. در این ۳ پلن، سعی بر این شده که تمام خواسته های کاربران گرامی اعم از قیمت، میزان منابع مورد نیاز برای سایت لحاظ گردیده و تخفیف ها و دامنه رایگان نیز بر روی سرویس ها اعمال گردیده است.  سرویس های میزبان
یکی از مسائلی که در موفقیت تحصیلی تاثیر مهمی دارد، خواندن به موقع درس‌هاست. در این رابطه اصل بر این است که درس هر روز در همان روز خوانده شود. این روش باید در آغاز سال تحصیلی به‌ کار گرفته شود.
بهتر است که خواندن درس‌ها بر اساس اولویت باشد و درس‌هایی که یادگیری آن مشکل‌تر است در صدر برنامه‌ی درسی قرار گیرد، زیرا ممکن است فرصت مطالعه‌ی همه‌ی درس‌هایی که در یک روز تدریس شده پیدا نشود.
هم‌چنین به جهت آمادگی برای امتحانات شفاهی و کتبی، در هر
به پشت سرم نگاه می‌کنم. صورتم در هم مچاله می‌شود. آفتابی را می‌بینم که آنقدر درخشان است که تصاویر را اکلیلی بر شبکیه‌ام می‌نگارد. آفتابی که وقتی به رو‌به‌رویم نگاه می‌کنم انگار قوت همیشگی اش را ندارد.
زندگی کردن در زمان گذشته اندوهبار و طاقت فرسا است. با تکرار کردن خاطرات بهشت گونه در ذهنم، روانم را زیر مشت و لگدهای نوستالژیک خرد میکنم. آنقدر محو سراب گذشته می‌شوم که یادم می‌رود امروز همان گذشته‌ای است که فردا خاطرات خوشش شلاقی بر رو
نصب وردپرس روی لوکال هاست
به قسمت دوم آموزش وردپرس خوش آمدید. در این بخش به نحوه نصب وردپرس روی لوکال هاست می پردازیم. قبل از اینکه آموزش طراحی سایت با وردپرس  را شروع کنیم لازم است تا بدانیم که لوکال هاست چیست و چه کمکی به ما می کند.
لوکال هاست به زبان ساده یعنی تبدیل سیستم شخصی خود به نرم افزار سرور محلی.
خوب برای شروع لازم است تا تعریفی از Localhost داشته باشیم. هر برنامه نویسی به دلیل محدودیت هایی که در آپلود فایل و تنظیمات پایگاه داده وجود دارد
تاثیر هاست بر سئوی سایتدر بخش نخستین تأثیر هاست مطلوب بر تجربه کاربری ( UX ) بطور بدون نقص توضیح داده شد که در‌حالتی که هاست شما نامطلوب باشد چه اتفاقی برای وبسایت شما صورت خواهد بخشید و همینطور کاربرانی که وارد وبسایت شما می شوند , خواهد ماند یا این که از وب سایت شما بیرون می‌گردد و دیگر گشوده نخواهد گشت . درین مقاله توضیح داده خواهد شد که هاست مطلوب چه تاثیری بر سئوی وب سایت شما می گذارد و به چه شکل می توانید درجه ب
انتخاب و خرید هاست مناسب
دومین مرحله در راه اندازی و ساخت سایت انتخاب و خرید هاست مناسب است. در این مرحله شما برای سایتتان باید یک هاست مناسب و با کیفیت تهیه کنید. انتخاب هاست یکی از مهمترین و اصلی ترین مراحل ساخت سایت است. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که هاست یا فضای میزبانی وب چیست؟

هاست یا فضای میزبانی وب فضایی است که تمام فایل های سایت تان در آن قرار می گیرد و نگهداری می شود. هاست دقیقا یک سیستم مثل کامپیوتر خودتان است که دارای یک هارد
شما دارای هر که کسب‌وکاری باشید برای موفقیت بیشتر نیازمند داشتن یک وب‌سایت هستید. در این جهان ‌همیشه متصل، حتی کسب‌وکارهای ساده و ابتدایی نیز باید از طریق وب قابل دسترسی باشند. یک کسب‌وکار موفق به صفحه‌ای با موقعیت مکانی و ساعات کاری و در برخی موارد صفحات فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات نیاز دارد. برای راه‌اندازی یک وب‌سایت شما به سه مورد نیازمندید: دامنه، هاست و انتخاب سیستم مدیریت محتوا. دامنه شما همان آدرس سایت شما، هاست محل ذخی
نوه های پدرم به جز پسرم :)))) از قبل دوماهگی شروع میکردن به تلاش برای غلت زدن 
اما پسر من دو ماه و سه ماهش حتی تموم شد اما هیچ تلاشی نمیکرد!
من گاهی خودم به پهلو میخوابوندمش اما باز فایده ای نداشت 
تا این که چند روز پیش روی یه متکا بزرگ گذاشته بودمش و به کمک متکا برعکس شد D: و ما خیلی ذوق زده شدیم ازاین پیشرفت یهویی 
امروزم که یهو به سرش زد تلاش کنه و غلت بزنه، اخه یه هفته دیگه باید واکسن بزنه و باید یجوری اذیت بشه دیگه :/ 
یعنی امروز ولش میکردی برعکس
هاست بک آپ برای ذخیره و پشتیبانی اطلاعات مهم کاربردی است. فضای کسب و کارهای مختلف اینترنتی را می توان از این طریق امن نمود. این نوع هاست دارای ویژگی های مختلفی است که محیط ساده و کارکرد راحت در آن از مهمترین آنها محسوب می شوند.
هاست بک آپ چیست؟
سایت و فروشگاه های اینترنتی مختلفی راه اندازی شده اند که برای حفظ امنیت اطلاعات مهم خود نیاز به فضایی امن خواهند داشت. کسانی که با محیط سرور و وب سایت سروکار دارند به خوبی با مفهوم هاست و انواع مختلف آن
مهر 91 بعد از یه تابستون جانفرسا به اینجا رسیدم
به همینجایی که امروز رسیدم
اون موقع فکر کردم ازین بدتر دیگه وجود نداره و کاش همون لحظه دنیا برای من تموم بشه و فردا رو نبینم
الان ولی میدونم فردا و فردا و فردا ها رو متاسفانه میبینم...
شیش سال اون سنگی که اون موقع غلطید و سقوط کرد با سرعت سر راهش هر نقطه اتکایی رو نابود کرد و یه تنهای تنهای تنها بر جا گذاشت...
اونروز بعد از یه تلفن فقط میخواستم راه برم و ...
امروز سی ساعت نخوابیدم و با همون آدم از صبح تا
سر میز شام بابام و داداشم کنار هم نشسته بودن. من و خواهرمم کنار هم. مامان هم سر میز نشسته بود. بابا نشسته بود جلوم.  یهو تو صورتم زل زد و گفت تو همیشه انقدر خوشگل بودی ؟

ساعت ده شبه و وقتی به کل روز نگاه می‌کنم، می‌بینم این تنها قسمت خوب امروزم بود‌.
در هاست ابری سرور پارسه برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های با آمار بازدید بالا نیز به‌ آسانی می‌توانند از خدمات میزبانی ابری استفاده کنند، لذا درگیر نگرانی های مدیریت سرور شوند. این سرویس عبارتند از؛ انواع هاست بر روی کنترل پنل دایرکت ادمین، در مناطق: ایران و آلمان، در سیستم عامل‌های: لینوکس و ویندوز ارائه می‌ نمایند، با خرید هاست های تخصصی علاوه بر انتخاب سرویس متناسب با تجارت خود همیشه تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که ضرورت د
امنیت هاست یک موضوع دو جانبه از سوی شرکت هاستینگ و از سمت استفاده کننده آن می باشد در اینجا برخی از راهکارهای موثر در زمینه تامین امنیت هاست را بیان می کنیم و شما را با چگونگی افزایش امنیت هاست آشنا می کنیم.
افزایش امنیت هاست
جهت برقراری افزایش امنیت هاست لازم است که از سوی کاربر شرکت هاستینگ یک ساختار دو طرف وجود داشته باشد. به این معنا که امنیت هاست وابسته به نحوه استفاده از هاست توسط کاربر و شرکت هاستینگ باشد. جهت برقراری بهترین شرایط لازم
وزیر نیرو چند وقت پیش گفت برای صرفه‌جویی در مصرف گاز می‌خوان کولرای گازی رو جمع کنن. امروزم که گفت چون مصرف گاز استانای شمالی زیاد بوده برقاشونو قطع کردیم. فکر کنم فکر کنم این سر کلاس ترمودینامیک یه چیزی رو خوب نفهمیده، اما روش نشده سؤال کنه. :تفکر :دی
دیشب از طرف سی پنلِ هاست، یه ایمیل دریافت کردم که نوشته بود بیشترِ حجم پهنای باندِ هاستت مصرف شده و یه فکری به حالش بکن، تعجّب کردم که چرا چنین چیزی اومده برام چون چند ساله با وجود داشتن هاست جداگونه، مصرف چندانی ندارم و پهنای باندم هم قاعدتا نباید چندان استفاده بشه جز همین ابزارهای دمِ دستیِ کم حجمی که توی هاست آپلود کردم و بعضی دوستان استفاده می کنن.
ادامه مطلب
خرید سرور مجازی,سرور,سرور مجازی,سرور مجازی آلمان,سرور مجازی فرانسه,خرید vps,سرور NVMe,ثبت دامنه,خرید سرور,سرور مجازی آمریکا,هاست سی پنل,هاست دایرکت ادمین,نایک هاست,خرید سرور مجازی ارزان,خرید سرور ازران,خرید سرور اختصاصی آلمان,خرید سرور اختصاصی فرانسه,خرید سرور اختصاصی آمریکا,خرید سرور حرفه ای,سرور مجازی SSD,سرور ssd,سرور اس اس دی,سرور مجازی اس اس دی,سرور ssd فرانسه,سرور ssd آلمان,سرور با هارد nvme,نمایندگی سی پنل,نمایندگی دایرکت ادمین,نمایندگی دامنه,
سلام ماه قشنگم :)
از روز چهاردهم برایت می نویسم، خوشحالم که در کنار تو هستم... امروزم در کنار میم قشنگم گذشت، دستای نرم و کوچکش را گرفتم، گونه اش را بوسیدم و با جان دل در نقش خاله نبات وقتم را در کنارش گذراندم. 
ماه من، خوشحالم که هستی :) 
از امروزم کلی نوشته بودم
اما چون بلد نبودم چند ثانیه رفتم توی گالری تا یه عکس رو ادیت کنم که وقتی برگشتم دیدم همه ی نوشته هام پاک شده :((((
چون تلاش کردم و دیدم دیگه نمیتونم مثل متن قبلی بنویسم پکر و عصبی ام.

+پکر نباش خواهر...
-نیستم :(
+مطمعنی؟؟
- اوهوم، مگه تجربه نبود؟! :)

من کلا همیشه همه غذاهارو دوس دارم و میخورم ولی از دست روزگار یه غذایی هس که دوس ندارم و مامانم عاشقشههههه :/ امروزم همون غذاس مامانم کلی ذوق داره برا این غذا ولی من به ناامیدترین حالت یه گوشه نشستم براتون پست میزارم :) 
این غذای سنتی شهرمون و اسمش هم گوشت ولوبیاست و شبیه آش شله قلمکار.
قبل از پذیرفتن شکست، به این فکر کن که:
طبیعت، یه قاتل زنجیره ایه. رقیب نداره. خلاق تر از بقیه است. مثل تمام قاتلهای زنجیره ای، خیلی دوست داره که گیر بیفته. اگر افتخارِ این "قتلهای بی نقص" به تو نرسه، چه فایده ای داری؟ واسه چی به دنیا اومدی ؟به چه دردی میخوری؟
طبیعت خُرده نون جا میذاره.
قسمت سختش که به خاطرش این همه سال درس و کتاب میخونیم ، این همه پند و اندرز میشنویم،حساب میخونیم، این همه تحفیق میکنیم، دیدن این خُرده نون هاست. چون اینها سرِ نَخ
گفتم امروز نخوابم باز...
زیر بارون رفتیم بیرون که دوستم برای خانواده اش سوغاتی بخره...
و حاصلش شد: یه کیف زشت....دامن...کاور موبایل...یه لباس سنتی بچه...یه سوغاتی سنتی...
طبق معمول عذاب وجدان بعد از خرید و تصمیم به خرید نرفتن تا زمان خانه رفتن...
 پ.ن. من باز دلم برات تنگ شده...
امروزم شروع شد البته یه ذره دیر ساعت شیشو نیم بیدار شدم. دیشب تا نصف شب داشتم فکر میکردم. به خودم به کارام به این که چقدر خوب و چقدر بد بودم. به این که آیا استادم ازم راضی هست یا نه؟ به رویاهام به بهتر شدنم به عیبهام. به این که یعنی میشه روزی برسه استادم از این که شاگردشم خوشحال بشه؟ به این که نکنه یه وقت فکر کنه من از اسمش سو استفاده میکنم شاید واسه همینه همیشه میگم استادو اسمی ازش نمیبرم میترسم اینقدر خوب نباشم. میترسم مایه خجالتش بشم.  توی دفت
امروزم بیدار شدم ساعت چهار ، صبح زود. شاید بگی چقدر عقب افتادست هر روز صبح که بیدار میشه این رو تکرار میکنه و میگه. خب من فقط فکر میکنم این که هر روز میتونم بیدار بشم صبح زود از خوشبختیمه از این که هنوز میتونم به خودم غلبه کنم. از این که هدف دارم تا هر روز چشممو باز کنم. برای خودم خب این مهمه چون هر روز با این فکر شروع میشه که باید تلاش کنم و همه توانم رو بذارم تا بهتر بشم. بهتر از روزای قبل. نمیخوام به نشدن فکر کنم  به فکرای مزخرف که فقط جلوی راهم
خرید سرور مجازی,سرور,سرور مجازی,سرور مجازی آلمان,سرور مجازی فرانسه,خرید vps,سرور NVMe,ثبت دامنه,خرید سرور,سرور مجازی آمریکا,هاست سی پنل,هاست دایرکت ادمین,نایک هاست,خرید سرور مجازی ارزان,خرید سرور ازران,خرید سرور اختصاصی آلمان,خرید سرور اختصاصی فرانسه,خرید سرور اختصاصی آمریکا,خرید سرور حرفه ای,سرور مجازی SSD,سرور ssd,سرور اس اس دی,سرور مجازی اس اس دی,سرور ssd فرانسه,سرور ssd آلمان,سرور با هارد nvme,نمایندگی سی پنل,نمایندگی دایرکت ادمین,نمایندگی دامنه,
دو شبه شام نمیخورم چون حالم بده
دیشب بخاطر بوی گاز حالم بد شد ،حتی امروزم هنوز حالم بدبود ب خاطراون بوی مزخرف که انگار
مونده بود تو بینیم -_- امشبم چون ماهی تازه داشتیم و واقعا بوی تخمیی داشت و حالم بدشد-_-
بقیه اصلا اذیت نمیشن و من فک میکنم خدا ب جا شامه ی انسان شامه ی سگ داده بهم :/
دیشب فقط ۳ ساعت تونستم بخوابم
امروزم که بلند شدم تا الان فقط حموم رفتم و سوپ گذاشتم سر گاز.
میخواستم روزه نگیرم دیدم هم حالم از دیروز خیلی بهتره هم این که احساسا سنگینی دارم:/
نگیرم که چی بشه! هی بخورم!!!
سحر بلند شدم دعا کردم. خیلی از خدا خواستم و گفتم هر چی که خیر و مصلحتم هست پیش بیاد. 
نگاه تو ، برای من تمام عاشقانه هاستو حال من ، حال خوش ترانه هاستتو آمدی به این تنم ، چو جان تازه آمدیهوای تو برده مرا ، چه بی بهانه آمدینگاه کن ببین که من ، چگونه بی قرار توپرسه به کوچه ها زدم ، به شوق خاطرات تونفس درون سینه ام ، حبس شد و تو میرسیمنم که چشم می شوم ، خیره به قاب اطلسی
بعضی چیزها هیچوقت از دل آدمی در نمیرود
هیچ وقت...
روزها که بگذرد،هفته ها،ماه ها،و شایدم سالیان سال هم بگذرد
بازم یادت نمیرود حرف ها و کارهایی که باعث شد همیشه بهش فکرکنی
حالا چه خوب و یا چه بد...
شاید کوچک باشد،شایدم بزرگ،شاید حرف خوب و شایدم حرف بد
توهین،تهمت،یا خوبی و یا نیکی و یا بزرگی
بعضی چیزها واقعا از دل من در نمیرود
موقع خواب به یادشم،موقع غذا به یادش،موقع استراحت،موقع کار،
موقعی ای که تو چهره همون افرادی که این حرف را به من زدند یادش م
کاش میشد برگردم با ماشین زمان 
به اون موقع هایی که هنوز تیکه هایی ازم سفید بود
تو چشای خودم نگاه میکردم و میگفتم
دختر کوچولو تغییر نکن
به خدا که یروزی ارزوت میشه همینی که الان هستی باشی 
حیف که جای سفیدی ها کم کم سیاهی ها اومد 
حسرتا خفه کردن ارزوهامو
من قلم ارزوی بقیرو گرفتم تو دستمو
نوشتم... 
در حالی که قلم سفید خودم سال هاست یه گوشه نشسته منتظره من بدستش بگیرم...
من قلم خودمو میخوام...

پیش نیاز پیشرفت در سئو در چند جمله
هاست مناسب
اولین نکته قبل از انجام طراحی وب سایت
پس از آنکه نام دامنه خود را انتخاب کردید هاست مناسب است
تعداد زیادی شرکت خوب وجود دارند که می توانند یکی از انتخابهای شما باشند
این نوع از هاست ها ، به شما اجازه می دهند تا ظرف مدت کوتاهی، وب سایتی حرفه ای از نظر ظاهر بر پا کنید.
چرا این موضوع در رنک و سئو مناسب وب سایت تان مهم می باشد؟
جواب آن است که بدون هاست مناسب و آپتایم بالا، قادر نخواهید بود تا بازدید کنند
هاست مناسب
این نوع از هاست ها ، به شما اجازه می دهند تا ظرف مدت کوتاهی، وب سایتی حرفه ای از نظر ظاهر بر پا کنید.
هاست مناسب
در دل تنگم گله هاست
آه؛بیتاب شدن عاااادت کم حوصله هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب 
در دلم هستی و بین من و تو فاااااااااااااااصله هاست!
آقاجان؛
بی تو هر لحظه مرا بیم فروریختن است!
مثل شهری که بروی  گسل زلزله هااااست

آسمان با قفس تنگ چه فرقی دارد؟؟؟!!!

دیدنت آرزوی روز و شب چلچله هاست
باز میپرسم از آن مسأله ی دوری و عششششق؛

وظهور  تو جواب همه ی مسأله هاست...
خب بهتره از دیروز بگم، طبق عادت شب قبل خواب گوشی روی حالت پروازِ و وقتی بیدار میشم اول گوشیمو از حالت پرواز خارج میکنم.
به محض خارج کردنش پیامک واریز بانک اومد برام و خب وقتی صبح شنبه اینجوری شروع بشه رویاییه!
من برام مهمه که حسابام پر باشه و در حد نیازم بتونم استفاده کنم، آدم مادی ای نیستم اما در اولویت دوم زندگیم مادیات هستن، هیچوقت نقش مهم پول رو نمیشه توی زندگی نادیده گرفت، اگر نباشه همه چی سخت و خسته کننده میشه، اینو از صفحه حوادث روزنام
امروزم شروع شد. سال نوی جدید میلادی.
خب من چه کاری ازم بر میاد اگه نشنوم. دنیا خالی میشه. فقط سعی میکنم دنیارو بی صدا تصور کنم. اما مگه کاری از دستم بر میاد. اخرشم هرچی شد شد. نباید مهم باشه برام. نمیخوام زندگیمو با ترس بگذرونم. شاید ارامشش بیشتر باشه دنیای بی صدا. خب اون موقع هم میتونم کارای مختلف کنم. فیلم ببینم با زیرنویس :دی یا عکاسی کنم. شایدم بیشتر کتاب بخونم. احتمالا فقط از شنیدن موسیقی محروم میشم. البته چیزای دیگه ایم هست که فعلا بیخیال. نم
سال هاست با این کوچولوی بی اعصاب سر و کله میزنم.
نمیدانم!نمیدانم!نمیدانم!
در ذهن کوچک من این کلمه به این ور و آن ور قل میخورد.
سال هاست که تنهایم!
اما پر!
پر از تنهایی و حرف هایی نگفته که همه در پس گلوی من جمع شده!میدانم که آخر سر خفه خواهم شد!
کاش زندگی از آخر به اول بود.
پیر و فرطوط به دنیا میآمدیم آن گاه در رخداد یک عشق جوان میشدیم و سپس کودکی مئسوم در بغل مادر جان میدادیم!
چرا آخر همه جملاتم علامت تعجب است!
آه این را هم نمیدانم!

ارایه هاست ابری رایگان در جهت تست و اجرای اسکریپت در فضای میزبانی متفاوت برخی از مشخصات این سرویس های ابری به شرح زیر می باشد : 
میزان فضای دیسک : 100 مگابایت
پهنای باند : 1 گیگابایت
پردازشگر : یک هسته
رم : 256 مگابایت
تعداد بازدید در لحظه : 15
سایر امکانات : نامحدود
کنترل پنل : دایرکت ادمین 
شرایط و قوانین سرویس دهی :
فعالسازی این سرویس به صورت سه ماهه می باشد .
جهت ثبت این سرویس می بایست به سامانه پشتیبانی دارت مراجعه نمایید .
در هنگام ارایه در
فکر کنم یه خورده زیادی سحر خیز شدم! به هر حال که امروزم شروع شد. نمیدونمم با چی شروع کنم. احتمالا با زبان. احساس میکنم خیلی زوده ولی اصلا خوابم نمیاد. خب یه روزاییم اینجوری میشه دیگه. از ساعت سه نصف شب شروع میشه :ددی.  شایدم دفترمو بنویسم. چند برگ آخرش هست. حالا خودمم دارم و نمیدونی چقدر برام با ارزش هستش. 
بهترین شرکت ارائه دهنده هاست لینوکس کدام است؟
همانطور که میدانید شرکت های زیادی در حال فعالیت هستند که کاربران میتوانند از آن ها هاست ، سرور ، دامنه و... تهیه نمایند اما این پایان کار نیست بلکه باید دید پس از خرید چه میشود آیا سرویس درخواستی کیفیت و آپتایم خوبی دارد ؟؟
آیا شرکت مذکور میتواند پشتیبانی به موقع و موثر به ثمر را انجام دهد ؟؟

ادامه مطلب
سلام دوستان.
صبح آخر هفته تون بخیر.
اومدم بگم من حالم خوبه نگران نباشین.مهمونی یکشنبه و اومدن غزاله هم به خوبی برگزار شد.
امروز میخواستم بنویسم اما از دیشب یکساعت و نیم خوابیدم فقط.
سرم درد میکنه و چشمام باز نمیمونه اصلا...ببخشید.
فقط اومدم خبر بدم که نگران نمونین.انشاالله شنبه یه پست طولانی از انچه که گذشت این هفته مینویسم.
چه هوائیه کله سحری. منتظرم یه خورده روشن تر بشه بزنم بیرون پیاده روی. امروزم زود بیدار شدم. خوبیش اینه که خودم بیدار میشم نه با ساعتو این چیزا راس چهار چشام باز میشه :دی دیشبم میخواستم دیر بخوابم اما نشد نتونستم چشامو باز نگه دارم. پیش خودم گفته بودم حالا شیش بیدار شو چرا چهار خب. ولی الان رو این دنده ام سعی میکنم ازش استفاده کنم. راستی دکترم گفت نمیتونه دارومو عوض کنه گفت این رو من اثر کرده و داروخانه های دولتی قرص رو دارن احتمالا. خوبه اونم فه
-
جواب سوال بالا رو میخوای؟
تو ترکی «او واخت کی, او زامان کی»نداریم.
خب پس چه‌جوری باید گفت: (موقعی که, تا زمانیکه, از وقتی که و...)؟؟
....
جوابش ساده‌س فقط کمی دقت کنین:
در ترکی چندتا پسوند «(وقتی که) ساز » داریم که اخر ریشه ی فعل ها میچسبن و معنای «وقتیکه» میارن داخل جمله. این پسوندها شامل ایناس:
✅اینجا(۴).. ınca
گَلینجه gəlincə... در موقع آمدن
باخینجاbaxınca...موقع نگاه کردن
سئچینجهseçincə... موقع برگزیدن
چیخینجاçıxınca...موقع خارج شدن
✅آندا(۲)... anda
گَلَندهg
میدونی، من با روحیات خودم آشنام‌. تابستون امسال هم فقط خودم میدونم چه خون دلی خوردم سر اینکه به خودم بقبولونم فلان رشته رشته ی خوبیه ، و خب اولین تا آخرین کد رشته ای که وارد کردم برای انتخاب رشته ، همون بود. اما ، نه از سر علاقه. از سر اجبار ، که تنها رشته ای بود که تراز قبولیش به ترازم می‌خورد. تمام طول تابستون از ته ته دل غمگین بودم ، بابت اینکه دانشگاه آزاد قبول میشم ، اونم شهرستان ، با این هزینه های سنگیییین ، شیفت شب ، بار مسئولیتی که جونِ
امروز ساعت شیش بیدار شدم اما تا همیین نیم ساعت پیش چرت میزدم :/ دیگه الان تازه میخوام شروع کنم. نتونستم کتابو تموم کنم دیروز. امروزم که رفتن به نمایشگاه کتاب کنسل شد میتونم بشینم پاش اگه بشه امروز دیگه تموم بشه. فصل ۴۱ ام با عنوان کلبیان ، التقاطیان، شکاکان. :/ بریم امروزو داشته باشیم. 
ساعت دوازده شب هست و با حوصله دارم لاک میزنم!!! این یعنی حال دلم خوبه :)
ساعت دوازده شب هست و بدون توجه به لرزش دستم و کج و کوله شدنِ لاکم با ذوق به ناخن های قرمزم نگاه میکنم:)
ساعت دوازده شب هست و از مرورِ امروزم لبخند پت و پهن روی لبم جاخوش کرده :)
از یک روز زندگی چی میخوام مگه؟
سرکار با همکارها شوخی میکنم،بچه ها رو با عشق بغل میکنم و از لباس های تک تکشون تعریف میکنم.
خونه مامان بزرگه میرم و دیداری تازه میشه.
برای عیدی خواهرزاده ها خرید میکنم،برای
منتظرم که تایم دارویی که رو سرمه تموم شه تا برم بشورمش 
تو این فاصله خاطرات این ۴ سال تو ذهنم مرور میشه ...۴ سال پیش روز ۵ مهر سال ۹۵ اولین روز دانشجوییم بود و حالا امروز احتمالا آخرین روزش بود به حول و قوه ی الهی ...
روزای اول دانشگاه پر از شور و هیجان بودم ... دوست داشتم این چهار سال زودتر بگذره طعم فارغ التحصیلی رو بچشم ...دقیقا سال ۹۵ همچین روزهایی ورودی های ۹۱ آخرین  روز کارشناسیشون بود و طبقه ی همکف دانشکده باهم عکس میگرفتن تو دلم چقد غبطه میخ
هاست سی‌پنل امروزه به عنوان یکی پرطرفدارترین هاست های موجود در دنیا شناخته شده که کسب و کار های فراوانی از طریق هاست Cpanel وبسایت خود را مدیریت می‌کنند. هاست سی‌پنل Cpanel دارای امکانات بسیار بالایی هست که هر مدیری نسبت به ویژگی های آن باید مطلع باشد. در این مقاله می‌توانید راهنمای کامل هاست سی‌پنل Cpanel + فیلم آموزشی آن را مشاهده کنید.
آموزش کامل سی پنل
فهرست راهنمای کامل سی‌پنل Cpanel:
(File) مدیریت فایل منیجر
(Billing & Support) صورتحساب و پشتیبانی
(Database
من عاشق امروزم 
عاشق لحظه به لحظه اش؛ ثانیه به ثانیه اش
حتی اگر مناسبتای ناراحت کننده بیفته امروز ، به همون اندازه مناسبتهای قشنگم داشته.
امروز برای من سال تموم میشه، سال جدیدم آغاز میشه ته دلم امید دارم امسالم پر روشنیه پر مهر و قشنگی پر سبزی و نور
خلاصه که همه درگیرن و یادشون نیس امروز منو 
پس تولدم مبارک خودم.

هاست اختصاصی سرویسی مدیریت شده با منابع قدرتمند مشابه سرور مجازی است . کاربرانی که مدیریت سرور مجازی برای آنها امکان پذیر نیست ولی نیاز به منابع بالایی دارند میتوانند از هاست اختصاصی استفاده کنند . بر روی این سرور هاآخرین نسخه نرم افزارهای موجود به همراه لایسنس معتبر نصب و راه اندازی شده است که این امر آسایش خیال را برای کاربران فراهم خواهد کرد که بصورت خودکار تمامی بروز رسانی‌ها بر روی سرور انجام خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه لایسنس ت
تا وقتی بودی، یتیمان کوفه درد یتیمی را حس نمی‌کردند. آخر با وجود سایه‌ی پُر مِهر تو، یتیمی معنایی نداشت.
یا علی! ای ابوالایتام! به خانه‌ی دلِ ما یتیمانِ آخرالزمان هم سَری بزن و دستی به سَرمان بِکِش که سخت تشنه‌ی محبت پدرانه‌ی توییم.و برایمان دعا کن که قرن هاست از پدر دوریم و هنوز فرزندانی صالح، و لایقِ دیدار او نشده ایم.
ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر را به محضر امام زمان تبریک میگوییم.
روزت مبارک مهربانترین پدر
یادتونه گفتم اگه به اندازه کافی نخوابم نمیتونم درس بخونم؟
دروغ گفتم مث چی
از رو شکم سیری حرف زدم
الان که مجبورما چوب میکنم تو چشمم که خوابم نبره این درسا رو به یه جایی برسونم
واسه غدد و سر و گردن که تو دو روزش کلا سه چهار ساعت خوابیدم
دیروز و امروزم حدودا روزی پنج ساعت
الانم خمااااار هی چشام میخواد بره
ولی سرعت خوندن رو می برم بالا که مغزم گوزپیچ شه خواب یادش بره تا بفهمه رئیس کیه
اوضاع از آخرین پست اینجا کمی عوض شده
بهتر شده قابل تحمل شده و بوی بهبود میاد :)
من امشب بیست و سه سالگی رو تموم میکنم و وارد سال بیست و چهارم زندگی نمیدونم چندمم میشم 
جهان رو نشناختم
خودم رو‌ نشناختم
دیگران رو نشناختم و  در حبابی از سردرگمی شناورم
نمیدونم که میخوام بشناسم یا نه
امسال تولدم رو با آدمای جدید جشن گرفتم آدمایی که پارسال حتی به اسم نمیشناختم و از این بابت از خودم ممنونم 
همینکه گذر کردم میتونه نشونی از آبادی باشه
برای آرزوی تولد
همیشه قبل از اینکه یه طراح سایت سایتی رو راه اندازی کنه دغدغه اصلیش انتخاب هاست مناسبه. یکی از شرکت هایی که سرویس های میزبانی وب با کیفیتی ارائه میکنه شرکت میزبان فا ست.
این شرکت اولین شرکت ایرانی هست که هاست مخصوص وردپرس رو ارائه کرده و شما زمانی که با سرویس های این شرکت وب سایتتون رو راه اندازی کنید تفاوت رو به سرعت احساس میکنید.پشتیبانی اون ها هم فوق العاده ست و بسیار سریع میتونین مشکلات خودتون رو برطرف کنید.

برخی امکانات میزبان فا

1.ا
امروز همش به خواب گذشته. این مواقع احساس خوبی ندارم از اینکار یه جورایی عذاب وجدان میگیرم  که اضاف میشه به اون حس ناخوبم و بدترم میکنه. درس هم که اصلا نخوندم. و بودجه بندی امروزم اضاف میشه به فردا!
فیلم last vegas  دانلود کردم برم ببینم بلکم با احساس بهتری خوابیدم
زندگی دیکته ای نیست که آن را به ما خواهند گفت!
زندگی انشایی استکه تنها باید خودمان بنگاریم؛
زندگی می چرخد...چه برای آنکه میخندد،چه برای آنکه میگرید...
زندگی دوختن شادی هاست...
زندگانی هنر هم نفسی با غم هاست...
زندگانی هنر هم سفری با رنج است...
زندگانی یافتن روزنه در تاریکی است...
امروزم شروع شد. از ساعت شیش بیدارم دوباره حموم رفتم و بعد خاضر شدم رفتیم بیمارستان. گفتیم یه دکتر جراح دیگه بیینه که منشی گفت اگه یه جراح دیگه ببینه دکتر خودش دیگه نمیبینتش. که بعد مام بیخیال شدیم. خب از یه طرفم حق دادم فکر کن کار یه عکاس دیگه رو بگه تو ادامه بده یا درستش کن. خب منم شاید قبول نکنم. یا نمیدونم شایدم بی ربط شایدم طرف خوشش نمیاد بیماراش نسبت بهش بی اعتماد باشن. هرچی بگذریم دو شنبه میرم پیشش. حالا این گذشت اون منشی که گفتم خونسرده هم
واااقعا نمی دونم دو هفته اخیر چجوری گذشت یه طوری بود که یه عالمه کار کردم ولی در واقع هیچ کار نکردمدو هفته کلاس نرفتم و خب امروزم که حماسه آفرینی کردم در حد بنزفک کنم با شاهکار امروزم خودم یه تنه میانگین کل رو بیست درصد کشیدم پایین://بعد اومدم خونه خوابییدماالان که بیدار شدم مامانم بهم میگه خواب اصحاب کهف رفته بودی و من فکر میکنم چقدر خوب میشد اگه هر آدمی یه بار سهم خواب اصحاب کهف رفتن داشت تو این زندگی:)آها خانوم آ ام دوباره قفلی زده روم و با س
از جمله دوست داشتنی ترین مکالمه هام در حال حاضر اون قسمت از Big Bang Theory هست که Sheldon می گه من داشتم زندگیمو می کردم. شما منو ویروسی کردید با به فکر بودنم، حمایت کردنم، .... ، دچار احساس شدم. حالا وضعم اینه. اون موقع ها خوشحال تر بودم، بعدم می گه البته اون موقع ها احساس نداشتم، پس کی می دونه؟
جفت گوشام از شدت اهنگ های راکی که امروز با هندزفری گوش دادم درد میکنه. پشیمونم البته ولی خداروشکر اهنگهاش کلی انرژی ازم خالی کرد.امروز تقریبا میشه گفت درس نخوندم .ناراحت نیستم ومیدونم فرداجبرانش میکنم .من یه امروز رو احتیاج داشتم درس نخونم  و انرژی تخلیه کنم.
الانم درحالی که بدنم از بالاپایین پریدن های امروزم درد میکنه روی تختم ولو شدم تا یه ذره سریال پزشکی مورد علاقمو ببینم. 
راستش من اولین بار "کرونا " روتوی این سریال (دکتر کیم فصل1) شنیده ب
میدونی، من با روحیات خودم آشنام‌. تابستون امسال هم فقط خودم میدونم چه خون دلی خوردم سر اینکه به خودم بقبولونم مامایی رشته ی خوبیه ، و خب اولین تا آخرین کد رشته ای که وارد کردم برای انتخاب رشته ، مامایی بود. اما ، نه از سر علاقه. از سر اجبار ، که تنها رشته ای بود که تراز قبولیش به ترازم می‌خورد. تمام طول تابستون از ته ته دل غمگین بودم ، بابت اینکه دانشگاه آزاد قبول میشم ، اونم شهرستان ، با این هزینه های سنگیییین ، اونم مامایی ، شیفت شب ، بار مسئو
پیرو پست قبل...رفتم تا شاهکار ادبیم(!) را در دفتر نوشته های خاک خورده ام یادداشت کنم به یادگار اولین بیت با قافیه..تا شاید ورقی بخورد این دفتر و دست و دلم به نوشتن شعری برود که سال هاست در سینه ام محبوس کرده ام و قلم نوشتن ندارم!
در حین نوشتنش به ناگاه جمله ای بر ذهنم فرود آمد و تکه آخر بیت را به "کین قصه به سر آید"تغییر دادم...و حال احساس بهتری نسبت به این تک خط دری وری امروزم دارم... 
گر بر ره من راهی،مقصود تو پندارد!!!      غافل نشوم زآن ره..کین قصه به
خرید سرور مجازی,سرور,سرور مجازی,سرور مجازی آلمان,سرور مجازی فرانسه,خرید vps,سرور NVMe,ثبت دامنه,خرید سرور,سرور مجازی آمریکا,هاست سی پنل,هاست دایرکت ادمین,نایک سرور,خرید سرور مجازی ارزان,خرید سرور ازران,خرید سرور اختصاصی آلمان,خرید سرور اختصاصی فرانسه,خرید سرور اختصاصی آمریکا,خرید سرور حرفه ای,سرور مجازی SSD,سرور ssd,سرور اس اس دی,سرور مجازی اس اس دی,سرور ssd فرانسه,سرور ssd آلمان,سرور با هارد nvme,نمایندگی سی پنل,نمایندگی دایرکت ادمین,نمایندگی دامنه,
فک کنم که دوم یا سوم راهنمایی بودمصبح ها خیلی زود با مینی بوس میرفتم مدرسه و ظهر هم ساعت ۳ این حدود ها برمیگشتیم با همون مینی بوس سفید و اون راننده ی مهربون...چند ماهی میشد که مامان مریض شده بود و وقتی میومدم خونه کسی نبود ک در رو باز کنه و بیاد استقبالم.خب اخه من عادت کرده بودم همش مامان باشه و در رو باز کنه!اون موقع ها مامان نمیتونست زیاد سرپا وایسه و راه بره و خیلی چیزای دیگهبعضی وقتا عمه ها و بعضی وقتا مامان جون و بابا غذا درست میکردنمنم اخه خ
با سوءاستفاده ها و حملات جدید دنیای اینترنت هر دقیقه وب سایت ها ، نرم افزار ها و افزونه های زیادی مورد حمله قرار میگیرند ، تعداد معدودی از مردم می توانند از پس وب سایت خود در برابر حملات بر بیایند. ما لیستی از مراحل و نکات جامع را جمع آوری کرده ایم که در صورت انجام آن و نصب در وب سایت خود ، می توانند در سطح بالایی از محافظت در برابر اکثر حملات و هک های WordPress به شما کمک کنند. با ما همراه باشید!

ادامه مطلب
اگه بخوام از حال و هوای امروزم بگم باید بگم که اتفاقا غروب دلگیر جمعه ها رو از تموم روزهای هفته بیشتر دوسش دارم...
چرا که منو به تفکر وادار میکنه ؛ تفکر به خودم ، به دنیای اطرافم و به عمر در گذرم که در هفته ای که گذشت چیکار کردم؟! 
چه کار خوبی انجام دادم که یک قدم منو به انسانیتم به چیزی که برای اون آفریده شدم منو نزدیک کرده باشه؟!
ثانیه ها در گذرند مراقب‌ قلبمون باشیم که در پس تپیدن های مُمتَدش چه چیز هایی رو بدست میاریم****
ﺷﺨﺼ ﺑﺎ ﻣﺎﺷﻦ ﺷﺨﺼ ﺍﺵ ﺑﻪ ﻣﺴﺎﻓﺮﺕ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ . 

ﻣﻮﻗﻊ ﺍﺫﺍﻥ ﻇﻬﺮ ﺗﻮ ﺍﺯ ﺟﺎﺩﻩ ﻫﺎ ﺑﺮﻭﻥ ﺷﻬﺮ، ﺭﻭ ﺗﻪ ﺍ ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﺮﺩ ﻮﺎﻧ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ ﻧﻤﺎﺯ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻮﺳﻔﻨﺪﺍﻥ ﻫﻢ ﻨﺎﺭﺵ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺮﺍ . 
ﺍﺯ ﺩﺪﻥ ﺍﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩ ﻭ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻮﺎﻥ ﺭﺳﺎﻧﺪ. 

ﺍﺯ ﺍﻭ ﺮﺳﺪ ﻪ ﺰ ﻣﻮﺟﺐ ﺷﺪﻩ ﺗﺎ ﻧﻤﺎﺯﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﺍﺩﺍ ﻨ.
ﻮﺎﻥ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ:

ﻭﻗﺘ ﻣﻦ ﺑﺮﺍ ﻮﺳﻔﻨﺪﺍﻧﻢ ﻧ ﻣﺰﻧﻢ ﺁﻧﻬﺎ ﺮﺩ ﻣﻦ ﺟﻤﻊ ﻣﺸﻮﻧﺪ.
 ﺣﺎﻝ ﻭ
امروز بعد از مدتها تصمیم گرفتم یکم تو جمع بمونم
اینکه قبول کردم با بچه ها برم بیرون 
ده نفر بودیم 
اندازه دفعه های قبل حس اضافی بودن و تنهایی نداشتم و این دلیلش بختر شدن بچه ها نبود تغییرایی بود که یه ترم طول کشید تا کم کم تو وجودم شکلشون بدم درست شبیه سفالگری 
گاهی این حس انزواطلبی میومد سراغم اینکه دلم میخواست تنها باشم اما خب خوب باهاش کنار اومدم 
کنار ده نفر بودن اسون نیست 
و الان دایان داره میخونه تو گوشم ...
انواع خدمات میزبانی وب به 3 دسته بندی زیر تقسیم‌ می‌شوند:
هاست اشتراکی
در میزبانی اشتراکی یک سرور بین چندین وب سایت تقسیم می شود. شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هاست و دامنه یک سرور تهیه کرده و توسط کنترل‌ پنل‌ها مانند سی پنل یا دایرکت ادمین منابع آن را بین مشتریان خود تقسیم‌بندی می‌کنند، که به این خدمات میزبانی اشتراکی یا Shared Hosting گفته می‌شود. هاست اشتراکی از دو لوکیشن ایران و خارج ارائه می گردد. هاست ایران سرور آن در دیتاسنترهای داخل ایر
دعای امروزم اینکه خدایا خودت مواظب تموم پرسنل بیمارستانا باش از نگهبان دم در تا فلان متخصص
کانال مستانه،آذین و شادی رو دم به دقیقه چک میکنم برای سلامتیشون دعا میکنم
+دیشب contagion رو دیدم پشمام از این حجم شباهت ریخت
امشب برنامم چیه؟lion یا marriage story رو میبینم
در روز زن از مردی که همسر دومش را به قتل رساند  آقای محمد علی نجفی یاد می کنیم.اگر گلوله ها به هدف نخورده بود شاید الان سرلیست لیست رفقاش بود.
خانم ها موقع رای دادن توجهشان فقط به شعارها و حرف ها نیست .
اگر می خواهید سالم و زنده باشید و هوو هم در زندگی تان نیاد موقع انتخابات دقت کنید

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها